Kontaktai

Griovimo darbai su technika ir rankiniu būdu

Griovimo darbai su technika ar rankiniu būdu? Tai priklauso nuo darbo pobūdžio, objekto dydžio bei aplinkos. Šis procesas apima pastatų, konstrukcijų ar jų dalių šalinimą, naudojant įvairias metodikas ir įrangą.

Griovimo darbai su technika rankiniu būdu
Susisiekite

Turi klausimų?
Užpildyk ir siųsk

Name
Phone
Email
Message
Užklausa pateikta sėkmingai!
Pateikiant užklausą įvyko klaida. Dar kartą patikrinkite, ar teisingai užpildėte.
Mūsų biuras
Vilnius​

01118, Pylimo g. 1

Skambink
+370 673 77 770

Gauk nemokamą konsultaciją

Rašyk
info@griovikai.eu

Technikos naudojimas griovimo darbuose

Griovimo darbai su technika dažniausiai naudojami dideliuose objektuose, kur reikalinga didelė jėga ir efektyvumas. Įrangą renkantis atsižvelgiama į objekto dydį, vietos sąlygas ir darbų sudėtingumą.

  • Ekskavatoriai su griovimo įranga: Šie sunkvežimiai gali būti aprūpinti įvairiais priedais, pavyzdžiui, griovimo žirklėmis, kaušais, plaktukais, kurie leidžia efektyviai griauti betonines, mūrines konstrukcijas.
  • Sprogmenys: Naudojami didelių ir aukštų pastatų griovimui, reikalauja griežtų saugumo priemonių ir išankstinio planavimo.
  • Buldozeriai ir krautuvai: Tinka žemės darbams ir mažesniems objektams, taip pat naudingi nuolaužų valymui po pagrindinių griovimo darbų.

Rankinis griovimas

Rankinis griovimas naudojamas mažesniuose objektuose arba ten, kur technikos panaudojimas yra ribotas dėl erdvės trūkumo, prieigos problemų ar norint sumažinti triukšmą bei vibraciją.

  • Rankiniai įrankiai: Plaktukai, kaltai, pjovimo įrankiai ir pjūklai, svertai. Jie naudojami atliekant smulkesnius griovimo darbus, pvz., sienų ar pertvarų šalinimą.
  • Mažesnė mechanizacija: Perforatoriai, smūginiai gręžtuvai, elektriniai pjūklai. Šie įrankiai padeda efektyviau atlikti darbus, kai rankiniai įrankiai yra per lėti arba neefektyvūs.

Griovimo darbai su technika ir rankiniu būdu. Saugumo reikalavimai

Tiek dirbant su technika, tiek atliekant rankinius griovimo darbus, būtina laikytis griežtų saugumo normų. Tai apima:

  • Darbuotojų mokymus ir instruktavimą.
  • Asmeninės apsaugos priemonių (Apsaugos šalmai, akiniai, ausinės, pirštinės) dėvėjimą.
  • Aplinkinių zonų apsaugą nuo galimo užteršimo ar sužalojimo.
  • Darbo vietos ir aplinkos išankstinį įvertinimą, siekiant nustatyti galimas rizikas.

Griovimo darbai reikalauja ne tik fizinio darbo, bet ir išankstinio planavimo, projektavimo, saugos priemonių įgyvendinimo ir atliekų tvarkymo. Tinkamai atlikus šiuos darbus, užtikrinamas efektyvus ir saugus griovimo procesas.

Scroll to Top