Apie mus

Griovimo ir demontavimo darbai

Griovimo ir demontavimo darbai yra svarbi statybos sektoriaus dalis, leidžianti pašalinti senas, nenaudojamas ar pavojingas struktūras. Taip atlaisvinama vieta naujiems projektams ar esamai infrastruktūrai atnaujinti. Skiriant griovimo ir demontavimo procesus, svarbu atsižvelgti į jų specifiką. Griovimas dažniausiai susijęs su visišku objekto ar jo didelės dalies sunaikinimu. Demontavimas – su atidžiau kontroliuojamu objekto ar jo dalių išardymu, dažnai siekiant išsaugoti tam tikras medžiagas perdirbimui ar pakartotiniam naudojimui.

Griovimo ir demontavimo darbai su technika ir rankiniu būdu GRIOVIKAI EU Ardymas Demontavimas medinių betoninių gipsinių Sutvarkome aplinką

Abu procesai reikalauja griežtos darbo organizacijos, techninių žinių ir atitinkamos įrangos, taip pat ypatingą dėmesį saugumui tiek darbuotojams, tiek aplinkai.

Griovimo ir demontavimo darbai
Apie bendrovę

Profesionalus ir patyręs griovimo darbų rangovas

Bendrovė pradėjo savo veiklą prieš gerą dešimtmetį kaip mažas šeimos verslas. Nuo pat pradžių pasižymėjo savo aukštos kokybės darbais, įgyvendindama kiekvieną projektą su didžiausiu atidumu ir profesionalumu. Per šiuos metus, Griovikai.eu tapo viena iš lyderiaujančių griovimo paslaugų teikėjų regione, išlaikydama tvirtus saugumo standartus ir įgyvendindama modernias technologijas savo darbuose.

Augant bendrovė išplėtė savo paslaugų spektrą, apimantį ne tik pastatų griovimą, bet ir konstrukcijų demontavimą bei atliekų tvarkymą. Prioritetine tapo aplinkos apsaugos svarba. Bendrovės komanda, apmokiusi virš 150 specialistų, gali pasigirti daugiau nei 2,5 tūkstančiais sėkmingai įgyvendintų projektų ir daugiau nei 1,5 tūkstančio patenkintų klientų.

Bendrovės istorija – tai istorija apie nuolatinį tobulėjimą, klientų pasitikėjimą ir atsidavimą darbui. Tai yra matoma kiekviename projekte, kiekvienoje iškirstoje sienoje ir kiekviename nugriautame pastate. Darbų kokybė ir profesionalumas garantuoja, kad kiekvienas naujas projektas bus ne tik dar vienas sėkmingas įrašas įmonės istorijoje, bet ir ilgalaikė vertė klientams ir bendruomenei.

Marius Bertašiūnas

STEIGĖJAS

Reikia pagalbos? Susisiek

+370 673 77 770 arba info@griovikai.eu​

Mūsų istorija

Aukščiausios kokybės griovimo ir demontavimo darbai

Griovimo ir demontavimo darbai
Griovimo ir demontavimo darbai
Mūsų vertybės

Kiekvienas pastatas turi savo istoriją

Mūsų kompetencija – tai moderni technika ir išsamus požiūris į kiekvieną projektą. Mes suprantame, kad kiekvienas pastatas ir konstrukcija turi savo istoriją ir dvasią, todėl kiekvieną griovimo užduotį atliekame su ypatinga atsakomybe, rūpestingai saugodami aplinką ir užtikrindami aukščiausius saugos standartus.

Kodėl renkasi mus

Priežastys, kodėl renkasi mus

Akredituota bendrovė

Esame akredituota bendrovė, turinti visus reikalingus leidimus ir sertifikatus, reikalingus griovimo darbams atlikti

100% Garantija

Suteikiame garantijas atliekamiems griovimo darbams, sukurdami klientams papildomą pasitikėjimo lygį

Kokybiškas darbas

Mes užtikriname, kad visi darbai yra atliekami laikantis aukščiausių standartų ir kliento reikalavimų

Dirbkite su geriausiais

Mūsų partneriai

Apdailos darbai Vilnius https://apdailosdarbaivilnius.lt/
Gra Pirtis https://gera-pirtis.lt/ Gera Pirtis – Medinės lauko pirtys, Supaprastintas Pirties Projektas. Statau pirtis Kaina.
Griovikai.eu - visi griovimo darbai su technika ir rankiniu būdu
Scroll to Top