Medinių ir mūrinių pastatų griovimas GRIOVIKAI.LT

Medinių ir mūrinių pastatų griovimas

Medinių ir mūrinių pastatų griovimas labai svarbus ir reikalaujantis aukšto profesionalumo etapas bet kurioje statybos projekte. Jis apima daugybę procesų, nuo pastatų demontavimo iki sklypų paruošimo tolimesnei statybai. Ši veikla susijusi su dideliais saugumo iššūkiais, todėl būtina kreiptis į patyrusius specialistus, kurie užtikrins darbų atlikimą efektyviai ir saugiai.

Pastatų griovimo darbai yra sudėtingas procesas, kuriam reikia itin kruopštaus planavimo ir organizavimo. Šis procesas apima keletą svarbių etapų:

  1. Darbų vertinimas ir dokumentacijos tvarkymas: Pirmiausia, mūsų specialistai atidžiai įvertina, kokie darbai bus reikalingi ir tvarko visą būtiną dokumentaciją. Tai apima griovimo projekto ar darbų aprašo rengimą. Svarbu pažymėti, kad griovimo leidimų gavimas yra kliento atsakomybė, pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymą.
  2. Griovimo darbų projektavimas ir sąmatos sudarymas: Sekantis žingsnis – parengti išsamų griovimo darbų planą, kuriame nurodoma, kiek laiko užtruks griovimas, kokios technikos ir resursų reikės.
  3. Technikos ir komandos paruošimas: Nustatytu laiku pristatome visą būtiną techniką ir įrangą griovimo darbams atlikti. Mūsų patyrusi komanda užtikrina visų veiksmų koordinavimą ir efektyvumą.
  4. Pastato apžiūra: Prieš pradedant griovimo darbus, atliekama pastato apžiūra, įsitikinama, kad pastatas yra tuščias ir joje nėra žmonių ar gyvūnų.
  5. Griovimo darbų pradžia: Pradedame nuo stogo konstrukcijų griovimo, po to einama prie sienų demontavimo. Statybinės atliekos yra kraunamos į sunkvežimius ir vežamos į atliekų rūšiavimo aikšteles.
  6. Pamatai ir šiukšlių šalinimas: Baigus griovimo darbus, griaunami pamatai (jeigu tai numatyta projekte), o visos likusios atliekos išvežamos.
  7. Griovimo darbų užbaigimas: Visos statybinės šiukšlės yra surinktos ir pašalintos, griovimo vieta tvarkinga.
Medinių ir mūrinių pastatų griovimas GRIOVIKAI.LT

Medinių ir mūrinių pastatų griovimas. Pagal poreikius ir specifiką

Papildomai, pagal poreikį galime atlikti patalpų išvalymą nuo baldų, santechnikos ar buitinės technikos. Suprantame, kad medinių ir mūrinių pastatų griovimas gali sukelti nepatogumų aplinkiniams dėl dulkių ir triukšmo, todėl stengiamės darbus atlikti kuo efektyviau ir greičiau. Griovimo trukmė priklauso nuo projekto sudėtingumo, gali svyruoti nuo kelių valandų iki kelių savaičių.

Dirbame laikydamiesi aukštų darbų saugos standartų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimų. Mūsų tikslas – užtikrinti sklandų ir saugų pastatų griovimo procesą, atsižvelgiant į klientų poreikius ir specifiką.

Scroll to Top